Medalių kabykla su lentynėle "Šokėjai"

Prieinamumas: Sandėlyje
Prekės kodas: MK2
Gamintojas: Magijuka

Galimi pasirinkimai


* Priedai:

* Teksto laukas:

35.00 €

Kiekvienas sporto entuziastas savo namuose privalo turėti laimėjimų kabyklą. Tai tikrai puiki kambario puošmena ir kartu galimybė parodyti savo pasiektas pergales. Dažnai namuose netgi būna sunku surasti vietą visiems medaliams ar taurėms, todėl tai puikus variantas. Medalių kabykla gali būti ir puiki dovana bet kokia proga. Ši laimėjimų kabykla sukurta kabinti medalius ir taip pat turi lentynėlę skirtą sudėti taurėms. Yra visos reikiamos priemonės ir paruošimai tvirtinimui.

Matmenys: apie 60x41,5 cm. (Galima visų matmenų paklaida iki 10%)

Galime pagaminti ir su Jūsų norimu paveikslėliu ar pakeisti patį išdėstymą. Taip pat siūlome dažytus variantus, kurie derėtų prie interjero (dažyti visą kabyklą ar tik vardą siekiant jį išryškinti). Viskas gali būti padaryta paga Jūsų norus (dydis, spalvos, dizainas...). Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.lt

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1-2 savaites nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: