Vestuvių dienos rėmelis - kalendoriaus lapelis

Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: REM31
Gamintojas: Magijuka

Galimi pasirinkimai


* Spalva:

* Priedai:

* Teksto laukas:

12.00 €

Pastatomas nuotraukų rėmelis su asmenine informacija apie gražiausią gyvenime dieną - naujos šeimos sukūrimo, vestuvių šventę. Rėmelyje išgraviruota kalendoriaus lapelio* imitacija, šventės vieta, valanda ir jaunųjų vardai bei naujos šeimos pavardė. Puiki asmeninė dovana vestuvių, vestuvių metinių ar kita proga... Padovanokite arba pasidovanokite sau tokį rėmelį ir tikrai prisiminsite tą gražią vestuvių šventę. Dedasi 10x15 standarto nuotrauka.

Matmenys: 28,5x18,5 cm. 

Galime pagaminti ir su Jūsų norimu paveikslėliu ar pakeisti patį išdėstymą. Viskas gali būti padaryta paga Jūsų norus. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.lt

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 5-7 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

*Jei neturime tikslios informacijos kaip atrodė kalendoriaus lapelis ar neturime duomenų iš jo, tuomet susisiekiame asmeniškai ir viską deriname individualiai.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje:Susijusios prekės (2)