Dėžutė smėlio ceremonijai "Širdis"

Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: SM2
Gamintojas: Magijuka

Galimi pasirinkimai


* Graviravimas:

Teksto laukas:

* Teksto laukas:

30.00 €

Rankų darbo medinė dėžutė skirta dekoratyviniam smėliui supilti. Tai puiki ceremonija šventės metu, kuri simbolizuoja kaip skirtingos smėlio smiltys susijungia į vieną darnią visumą. Ceremonija labai tinka vestuvių metu simbolizuoti vyro ir žmonos santuoką, tačiau galima panaudoti ir kitose šventėse. Dėžutės atidarymas yra viršuje, per jį supilamas įvairių spalvų smėlis. Ant stiklo gali būti graviruojamas tekstas, vardai, data ar kas tik pageidaujate, todėl tai puiki personalizuota dovana. Paverskite savo šventę dar gražesne įsigydami šį nuostabų ranko darbo gaminį! 

Komplektą sudaro: baltos spalvos dėžutė, dviejų spalvų smėlis po 500g* bei tekstas ceremonijai. Į kainą įskaičiuotas ir graviruojamas tekstas kaip nuotraukoje: begalybės ženklas bei žodžiai "Amžinai kartu", jei pageidaujate kitokio graviruojamo teksto parašykite mums el. paštu.

Dėžutės spalva balta, tačiau jei pageidaujate kitos parašykite mums, viską deriname individualiai ir galime pildyti visus Jūsų norus. Į visus kilusius klausimus atsakome paštu: info@magijuka.lt.

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1-2 savaites nuo apmokėjimo,dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

*Pridedamas smėlis neužpildo dėžutės pilnai, todėl jei norite užpildyti iki viršaus reikia įsigyti smėlio papildomai (tai galite padaryti ir parašę mums).

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje:Susijusios prekės (1)